Padomi iepakošanai

Lai pareizi iepakotu Jūsu produkciju esam apkopojuši ieteikumus: 

♦ Izvairieties no priekšmetu novietošanas starp VCI2000 iesaiņojumu un iesaiņoto produktu, jo tie var kavēt vai bloķēt VCI2000 tvaiku pārvietošanos uz aizsargājamām metāla virsmām.

♦ Vienmēr pievērsiet uzmanību, lai VCI2000 plēvi un/vai papīru ar tā aktīvo pusi novietotu uz iesaiņojuma iekšpusi: uzrakstam “This side out” jābūt pareizi salasāmam no ārpuses.

♦ Izvairieties no produkcijas iesaiņošanas, kas joprojām ir karsta un/vai nav pilnīgi sausa, jo iepakojuma iekšpusē var veidoties kondensāts.

Izvairieties no metāla detaļu iesaiņošanas, kas ir netīras vai ar apstrādes atlikumiem.

♦ Izvairieties no koka vai kartona ievietošanas VCI2000 iepakojumā un izvairieties no koka vai kartona saskares ar metāla izstrādājumiem, kas jums jāaizsargā. Ja iesaiņošanai jāizmanto koks vai kartons, aptiniet koksnes un kartona detaļas ar VCI2000 plēvi vai papīru un šajā gadījumā ar aktīvo pusi uz ārpusi (uzraksts “This side out” nedrīkst būt salasāms no ārpuses).

♦ Kad iepakošana VCI2000 materiālā ir pabeigta, pirmās divas stundas to nepakļaut straujām temperatūras izmaiņām.

♦ Neuzglabājiet VCI2000 iepakojumu ārpus telpām, bez papildu aizsardzības no saules gaismas vai lietus.

Par iesaiņojamo izstrādājumu tīrīšanu, apstrādi un iepakošanu. 

♦ Vienmēr valkājiet aizsargcimdus, jo cilvēka ādas PH līmenis un mitrums, kas rodas tiešā saskarē ar metāliem, ir galvenie oksidācijas cēloņi.

Noņemiet no izstrādājuma visas iespējamās ražošanas atliekas, jo tās var izraisīt koroziju.

♦ Iesaiņojiet tikai sausus izstrādājumus, jo jebkurš iespējamais mitrums iepakojuma iekšpusē var izraisīt pietiekamu kondensāciju, ka pat VCI korozijas inhibitori nespēj to neitralizēt.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu